Drodzy Forumowicze,

w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.

Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.

Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.

Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.

Archeolodzy.org

Znaleziono 4 wyników
Forum Archeolodzy.org Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: grób kujawski
tomasz

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6609

PostForum: Identyfikacja   Wysłany: 13 Cze 2010, 17:26   Temat: grób kujawski
http://img7.imageshack.us/img7/3006/tomek081.th.jpg

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us Czy ktoś wie ,czy ten obiekt można zaliczyć do grobu kujawskiego.Przy tym obiekcie zachowa ...
  Temat: zdjecie obiektu archeologicznego
tomasz

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8406

PostForum: Varia   Wysłany: 01 Lut 2010, 19:29   Temat: zdjecie obiektu archeologicznego
http://img62.imageshack.us/img62/5974/tomasz090.th.jpg Po prawej stronie gdzie wystają te trzy kamienie jest między nimi pod ziemią połączenie z kamieni
  Temat: kamienne kregi
tomasz

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 10878

PostForum: Varia   Wysłany: 24 Sty 2010, 21:59   Temat: kamienne kregi
jaka instytucja ma pod soba kamienne kregi w odrach i wesiorach Question
  Temat: pozostalosci po kamiennych kregach
tomasz

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9411

PostForum: Varia   Wysłany: 07 Sty 2010, 22:14   Temat: pozostalosci po kamiennych kregach
Witam, udalo mi sie odkryc cmentarz na ktorym znajduje sie wiele stanowisk na ktorych widac kamienie ulozone do siebie,do kamieni nie wszystkich dolozony jest kamien ciety przy ktorych sa niedaleko gr ...
 
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:  

Powered by phpBB, map.
Archeolodzy.org © 2006-2016
Archeolodzy.org - forum miłośników archeologii.
Słowa kluczowe: archeologia, archeologia polski, archeologia powszechna, archeolodzy, forum archeologiczne, usługi archeologiczne, nadzór archeologiczny, archeo, wykopaliska, praca dla archeologów, praca, nadzory archeologiczne, pracownik techniczny, rysownik, epoka żelaza, epoka brązu, okres latenski, paleolit, mezolit, neolit.