Drodzy Forumowicze,

w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.

Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.

Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.

Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.

Archeolodzy.org

Znaleziono 4 wyników
Forum Archeolodzy.org Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Języki obce
karski1

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 19366

PostForum: Studia archeologiczne   Wysłany: 30 Kwi 2013, 10:32   Temat: Języki obce
Łacina króluje Smile
  Temat: Archeologia zaocznie
karski1

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 40413

PostForum: Studia archeologiczne   Wysłany: 30 Kwi 2013, 10:31   Temat: Archeologia zaocznie
Studia zaoczne raczej nie przygotują Cie odpowiednio do zawodu...

Dlaczego tak twierdzisz?
  Temat: Archeologia czy filozofia?
karski1

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 14334

PostForum: Studia archeologiczne   Wysłany: 30 Kwi 2013, 10:21   Temat: Archeologia czy filozofia?
Zdecydowanie jak już to archeologia. Po filozofii gdzie niby znajdziesz pracę?
  Temat: piec do wypału ceramiki
karski1

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13212

PostForum: Epoka metali   Wysłany: 30 Kwi 2013, 10:18   Temat: piec do wypału ceramiki
Ja pamiętam, że dziadek gdzieś miał jeszcze taki piec. Jakby ktoś chciał to wrzucę zdjęcia jak będę i zrobię.
 
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:  

Powered by phpBB, map.
Archeolodzy.org © 2006-2016
Archeolodzy.org - forum miłośników archeologii.
Słowa kluczowe: archeologia, archeologia polski, archeologia powszechna, archeolodzy, forum archeologiczne, usługi archeologiczne, nadzór archeologiczny, archeo, wykopaliska, praca dla archeologów, praca, nadzory archeologiczne, pracownik techniczny, rysownik, epoka żelaza, epoka brązu, okres latenski, paleolit, mezolit, neolit.