Drodzy Forumowicze,

w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.

Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.

Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.

Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.

Archeolodzy.org

Znaleziono 4 wyników
Forum Archeolodzy.org Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jezyk niemiecki
Xylon

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 44765

PostForum: Hydepark   Wysłany: 17 Gru 2006, 23:53   Temat: Jezyk niemiecki
Z Niemieckiego każdy Polak Katolik Laughing powinien znac chociaż parę niezbędnych zwrotów jak np. achtung granate! chende hoch itp. Na wypadek gdyby historia znów chciała nam zrobic psikusa Smile . Chole ...
  Temat: Łopatologia - czyli o czym myśli archeolog...
Xylon

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 44436

PostForum: Hydepark   Wysłany: 17 Gru 2006, 23:37   Temat: Łopatologia - czyli o czym myśli archeolog...
Woozeq w Domasławiu nie kopalem ale słyszałem wiele opowieści o tym...
hm stanowisku.
A co do tematu to po pierwsze byłem na wielu wykopach na których działy się dobre rzeczy i złe. Można by pisac ...
  Temat: Mistrzostwa Europy Pilki Noznej Archeologow
Xylon

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 40887

PostForum: Hydepark   Wysłany: 17 Gru 2006, 23:04   Temat: Mistrzostwa Europy Pilki Noznej Archeologow
Mam nadzieję że propagujecie ten temat na archeo?
Ja juz słyszalem o tych mistrzostwach w październiku od Racingera z 3 roku.
My juz graliśmy jako ekipa archeo wiosną... z geologią chyba Confused
Dosta ...
  Temat: Nowy na forum? Przywitaj sie :)
Xylon

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 113855

PostForum: Hydepark   Wysłany: 17 Gru 2006, 22:46   Temat: Nowy na forum? Przywitaj sie :)
Tu Xymox z Wroca
Pozdro dla Michała towarzysza broni w ASG (mam nadzieje ze to ten Michał)
Mam nadzieje ze się niedługo postrzelamy Very Happy
Na razie patrze i czytam Rolling Eyes - mam nadzieje ze wszystk ...
 
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:  

Powered by phpBB, map.
Archeolodzy.org © 2006-2016
Archeolodzy.org - forum miłośników archeologii.
Słowa kluczowe: archeologia, archeologia polski, archeologia powszechna, archeolodzy, forum archeologiczne, usługi archeologiczne, nadzór archeologiczny, archeo, wykopaliska, praca dla archeologów, praca, nadzory archeologiczne, pracownik techniczny, rysownik, epoka żelaza, epoka brązu, okres latenski, paleolit, mezolit, neolit.