Drodzy Forumowicze,
w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.
Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.
Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.
Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.
Archeolodzy.org
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Zbyszek146
Dołączył: 30 Lip 2007 Posty: 40 Skąd: Strzelce Opolskie
|
Wysłany: 24 Gru 2008, 2:44 Temat postu: Gwiazdka |
|
|
Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć.
 _________________ Z poważaniem
Zbyszek |
|
Powrót do góry |
|
 |
Vapnatak
Dołączył: 01 Cze 2007 Posty: 251 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: 24 Gru 2008, 12:16 Temat postu: |
|
|
O tak, to bardzo ważne słowa!
Ja również składam Wszystkim życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2009 Roku!
Pozdr.
vapnatak _________________ BARBARUS HIC EGO SUM, QUI NON INTELLEGOR ULLI ET VIVENT STOLIDI VERBA LATINE GETAE! |
|
Powrót do góry |
|
 |
ania02101
Dołączył: 01 Lis 2007 Posty: 40
|
Wysłany: 24 Gru 2008, 13:25 Temat postu: |
|
|
Wesołych Świąt Aby kolejny rok był jeszcze lepszy niż ten był. Dużo radości, miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń (i tych małych i tych najskrytszych)  _________________ ania |
|
Powrót do góry |
|
 |
MirMił
Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 101
|
Wysłany: 25 Lis 2013, 20:34 Temat postu: |
|
|
Ehhh, link z 2007, teraz już jest 2013, ale temat aktualny - idą święta Także wszystkiego najlepszego ) _________________ Od młodzieży zależy jak historia Polski zostanie zapisana na wieki. |
|
Powrót do góry |
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB, map.
Archeolodzy.org © 2006-2016 Archeolodzy.org - forum miłośników archeologii. Słowa kluczowe: archeologia, archeologia polski, archeologia powszechna, archeolodzy, forum archeologiczne, usługi archeologiczne, nadzór archeologiczny, archeo, wykopaliska, praca dla archeologów, praca, nadzory archeologiczne, pracownik techniczny, rysownik, epoka żelaza, epoka brązu, okres latenski, paleolit, mezolit, neolit.
|