Drodzy Forumowicze,

w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.

Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.

Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.

Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.

Archeolodzy.org

Nowy na forum? Przywitaj sie :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Archeolodzy.org Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nennie

PostWysłany: 24 Gru 2006, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melduje się nastepny nowy użytkownik, by wesprzec pierwszy rok z ujotu, bo widze że tylko ambrozy tu jest;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mała Mi

PostWysłany: 25 Gru 2006, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z II roku UJ (dobrnęłam Wink )
Tak póki co nieśmiało zaglądam, muszę się troche oswoić Wink
Powrót do góry
Tizoc

PostWysłany: 27 Gru 2006, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez z UJ i rowniez II rok. Dobry pomysl z Waszym forum bo takich ze swieca szukac w polskim internecie. A do kolegow i kolezanek z Krakowa: szturm na Wroclaw! Very Happy
Powrót do góry
Michał
Moderator

PostWysłany: 27 Gru 2006, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nono, coraz wiecej Was przybywa Smile Osobiscie nie mam nic przeciwko, wrecz przeciwnie Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FinnMacCool

PostWysłany: 30 Gru 2006, 4:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nennie napisał(a):
melduje się nastepny nowy użytkownik, by wesprzec pierwszy rok z ujotu, bo widze że tylko ambrozy tu jest;)

A teraz przyznaj sie bez bicia, kim jesteś, żebym nie musiał główkować zbytnio :]
Powrót do góry
nennie

PostWysłany: 30 Gru 2006, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe nie ma tak łatwo;)
Powrót do góry
malinka<><

PostWysłany: 01 Sty 2007, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korzystająć Z noworocznychPOSTANOWIEŃpostanowilamSIEzalogowaćNAforum Smile aWIECjestem NA 2 roku archeo na UWr, ale tez na 1 (róznice programowe). Nie mogę powiedzieć o sobie, że od dziecka marzyłam, by zostac archeologiem.Miałam po drodze mnóstow pomysłow na to ,co robić w życiu (zdecydowanie było ich za dużo!!) a archeologia jest właśnie jednym z nich i zarazem jest moim pierwszym odkryciem:)Wcześniej nie wiedziałam, że ona mnie interesuje(ah jak człowiek potrafi sam siebie zaskoczyć!)Tak na marginesie to teraz mija moja 1 rocznica tego odkrycia:) Mam nadzieję, że archeo (pomimo wszelkich przeciwności, które były, są i będą) pozostanie moją i waszą również pasją, w której będziecie aktywnie działać:)owocnych poszukiwań w Nowym Roku

Pisz normalnie. Rob przerwy miedzy wyrazami.
Max

mictatencuhtli

PostWysłany: 03 Sty 2007, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie bedzie moj pierwszy post na tym forum, ale jesli juz jest taki temat... Wink

studiuje archeologie na UJ /I rok, ale nie jest to moj pierwszy kierunek studiow, choc mam nadzieje,ze w przeciwnienstwie do poprzednich - ten wciagnie mnie na tyle,ze wreszcie dobrne do samego konca Wink /
Kruczek

PostWysłany: 06 Sty 2007, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powitać!
Przepraszam, ale nie zauważyłam tego tematu wcześniej, więc co prędzej spieszę się poprawić Smile
Dla odmiany studiuję na II roku we Wrocku Twisted Evil
Kocham muzykę, piwo i święty spokój Wink Wink
Nie cierpię chamstwa i epoki kamienia, ale cóż, taki świat, jednego i drugiego całe mnóstwo:)SmileSmile

Pozdrawiam,
Kruk
Powrót do góry
bladaczka

PostWysłany: 18 Sty 2007, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

howk melduje się kolejny "ujotowiec" tylko że z kulturoznawstwa Very Happy pierwszoroczny...
Powrót do góry
Rosomak

PostWysłany: 25 Sty 2007, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heloł wszystkim!
A ja dla odmiany jestem studentem historii na uniwerku wrocławskim. Będę tu czasem zaglądać, bo potrzebuję info do swojej pracy magisterskiej, a ponadto mam wiecznie niezaspokojony głód wiedzy Very Happy .
Powrót do góry
Filimer

PostWysłany: 26 Sty 2007, 4:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś umknęło mi przedstawienie się, ale lepiej późno niż wcale. Ja męczę "legendarny" VI rok na UJ, czyli próbuję jakoś skończyć wreszcie pisanie pracy magisterskiej, ale walka z siłami ciemności (czytaj - komercyjną archeologią) na wyspach i w kraju znacznie mi to utrudnia. No ale miło, że UJ się melduje - możecie nawrzucać ode mnie (tzn. od Małysza - to mój "oficjalny" pseudonim instytutowy) ekipie odpowiedzialnej za piramidion.

Wydobywanie odnalezionych w wyniku poszukiwań przedmiotów zabytkowych z ziemi traktowane jest jako nielegalne wykopaliska i naruszenie mienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek

PostWysłany: 27 Sty 2007, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich.
Sorry, że nie od razu ale nie zauważyłem tego tematy. Mam na imię Maciek i jestem... archeologiem... szukającym pracy.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Filimer

PostWysłany: 27 Sty 2007, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie zapraszamy do Anglii lub Irlandii (www.bajr.org), bądź wiosną do Krakowa-Bieżanowa (Krakowski Zespół do Badań Autostrad). Z tego co słyszałem, potrzebują także ludzi w Gdańsku (kontakt z ich muzeum archeologicznym). Coś powinno się znaleźć.

Wydobywanie odnalezionych w wyniku poszukiwań przedmiotów zabytkowych z ziemi traktowane jest jako nielegalne wykopaliska i naruszenie mienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
simon

PostWysłany: 11 Lut 2007, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja kolejny I rok na UJ Wink
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Archeolodzy.org Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: