Drodzy Forumowicze,

w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.

Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.

Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.

Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.

Archeolodzy.org

Imprezy :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Archeolodzy.org Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Judym
Moderator

PostWysłany: 06 Sty 2007, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczek napisał(a):

z tego co słyszałam, to w tej knajpie Żywca nie uświadczysz, ale rzecz jasna, myslić się mogęSmile
a za zaproszenie serdeczne piwne dzięki, napewno skorzystamy Twisted Evil

a'propos piwnych tradycji, to znakomita część naszego kierunku pije w wymiarze pracowniczym (czyt. od poniedziałku do piątku)SmileSmileSmile

oj woozeq na waszym miejscu zacząłbym się już bać...bo to szczera prawda jest, znam tych ludzi i też sie ich boję. Kiedy dzieci nie chcą jeść albo iść spać
mamy straszą ich Krukiem i Użudkownikiem /nie wiem kto jest bardziej przeraqżający/, są cali czarni, mieszkają w czarnym domu i mają czarne serca... Twisted Evil
Użydkownik

PostWysłany: 06 Sty 2007, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woozeq napisał(a):
ale tradycją (po zaledwie 2 miesiącach studiów) pierwszego roku jest tzw. WPP(Wtorkowe Picie Piwa).

Dziękujemy za zaproszenie, ale jak powiedziała Kruczek nie tylko wtorki nadają się do picia, a Zmierzch nie jest jedyną knajpą we Wrocławiu. Lepszą tradycją jest "A kto się nie sciosa, ten nie zaliczy!". Jako rzecze jeden z doktorów. Twisted Evil

Dr.Judym ja też sie ciebie boję, nie gryź kul więcej....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judym
Moderator

PostWysłany: 06 Sty 2007, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użydkownik napisał(a):

Dr.Judym ja też sie ciebie boję, nie gryź kul więcej....

No nie musiałeś zdradzac publicznie mojej tajemnicy! Swoją drogą to coś mi się zdaje, że niedługo tradycja WPP zamieni się na CPP (całoroczne picie piwa). Mnie to odpowiada, jako dr Judym z chęcią zajmę się waszymi wątróbkami.
Kruczek

PostWysłany: 06 Sty 2007, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Judym napisał(a):
są cali czarni, mieszkają w czarnym domu i mają czarne serca... Twisted Evil

nie tacy czarni, nie w takim czarnym domu, a czarne to mają inne części ciała... Twisted Evil
poza tym co to za mroczny pomysł, żeby mnie wrzucać z Użydkownikiem do jednego wora? my na wolnym powietrzu chcemy się pozabijać, a z jednego wora to możemy co najwyżej inny użydek zrobić Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

pozdrawiam

ps znam cię, wiem jak wyglądasz, wiem, gdzie mieszkasz, jakiego bagnetu używasz... znam twój numer gadu i nie zawaham się go użyć Wink Wink Wink Wink
Powrót do góry
Użydkownik

PostWysłany: 06 Sty 2007, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa.. trzy na metr i czarni jak w habicie ksiądz.... Evil or Very Mad Tacy źli jesteśmy!
Judym, na "Elżbiecie III" pokład na ciebie czeka. Razem z wiadrem i szczotką!!!!! Twój zwyrodniały charakter i tak wyjdzie na jaw! Idę pod pokład mapy studiować! Wink
Powrót do góry
Judym
Moderator

PostWysłany: 06 Sty 2007, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użydkowniku...Twój fetor dociera aż do mnie! nic dziwnego że wydawałeś mi się czarny!
a tak na serio, będziecie się wybierać na potkanie z I-wszym rokiem?
Max
Administrator

PostWysłany: 06 Sty 2007, 2:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej ej.. Panie i panowie Wink Pohamujcie sie troche Wink

Kruczek i Uzydkownik - witam na forum i zapraszam do udzielenia glosu i w innych tematach - poza hydeparkiem Wink

A co do tematu - moge sie w jakis wtorek wybrac Very Happy Czekam na haslo Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
woozeq

PostWysłany: 06 Sty 2007, 2:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczek napisał(a):

z tego co słyszałam, to w tej knajpie Żywca nie uświadczysz, ale rzecz jasna, myslić się mogęSmile
a za zaproszenie serdeczne piwne dzięki, napewno skorzystamy Twisted Evil

a'propos piwnych tradycji, to znakomita część naszego kierunku pije w wymiarze pracowniczym (czyt. od poniedziałku do piątku)SmileSmileSmile

Zapraszam Smile Pierwszy rok ma trochę spakowane zajęcia, prawie zawsze na 8:30 po 8h ćwiczeń. tylko wtorki nadają się na picie.
Zaiste, nie mylisz się w kwestii dostępności Żywca, ale za to Piast też piwo.
Właśnie zobaczyłem swój błąd w poście reklamującym WPP- 3,5 zl to cena Piasta:)

Max napisał(a):
A co do tematu - moge sie w jakis wtorek wybrac Very Happy Czekam na haslo Very Happy

HASŁO jakiekolwiek padło Very Happy Do wtorku mam nadzieję Very Happy
THEN YOU WIN...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
fetor

PostWysłany: 06 Sty 2007, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

judym ja tu widze u ciebie powazne braki widac juz zapomniles bosmana ze mnie komus innemu przypisujesz FETOR jest tylko jeden a co do spotkania to sie zobaczy ale mam nadzieje sie wybrac bo moze wreszcie zobacze jak sie bawi archelogia
Powrót do góry
fetor

PostWysłany: 09 Sty 2007, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idzie sie ktos ochlac dzisiaj z pierwszym rokiem i czy pierwszy rok bedzie wogole
woozeq

PostWysłany: 09 Sty 2007, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziemy i mam nadzieję, że starsze roczniki też się pojawią. Zaczynamy ok 20:20
THEN YOU WIN...
Powrót do góry
Judym
Moderator

PostWysłany: 09 Sty 2007, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zdążę to się wybiorę, chociaż chyba dość uwaznie obejżałem sobie już pierwszy rok Twisted Evil
woozeq

PostWysłany: 10 Sty 2007, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, za wczorajsze wyjście, ale to nie było zależne tylko ode mnie Sad
Ale myślę, żę za tydzień i w każdy kolejny będzie lepiej Very Happy
THEN YOU WIN...
Powrót do góry
Judym
Moderator

PostWysłany: 10 Sty 2007, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, okupowaliśmy lokal do końca Twisted Evil . Trzeba będzie jeszcze kiedyś się wybrać bo faktycznie sporo Was tam było i nie zapamiętałem wszystkich imion. Można także pomysleć nad zmianą miejsca!
woozeq

PostWysłany: 10 Sty 2007, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie znajdziesz tak tanie piwow w tej części miasta?[nie wliczając piwa na łonie natury Wink ] Ale może jak będą konkretne propozycje to możemy podyskutować Very Happy
THEN YOU WIN...
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Archeolodzy.org Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: